نسخه ريمستر سه گانه کلاسیک «اسپایرو» در راه است

نسخه ريمستر سه گانه کلاسیک «اسپایرو» در راه است

اولین بازی از سری اسپیرو، قرار است در قالب یک نسخه ریمستر تا انتهای امسال عرضه شود. این عنوان در ابتدا روی پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد اما به احتمال زیاد بعد از مدتی، راه خود را به سایر پلتفرم ها نیز باز خواهد کرد. منبعی که اطلاعات ساخت این بازی را در اختیار سایت کوتاکو قرار داده می گوید که نسخه های اصلی از سه گانه اسپایرو توسط کمپانی اکتیویژن ریمستر خواهند شد.

ظاهراً سه گانه ریمستر شده اسپایرو مطابق استانداردهای ریمستی پیشین اکتیویژن، یعنی Crash Bandicoot: The N Sane Trilogy ساخته خواهد شد که بهبودهای آن نسبت به نسخه اصلی شامل گرافیگ بهتر، بازسازی موسیقی متن و موارد دیگر می شود.

اسپیرو

لازم به ذکر است که احتمال دارد این سه گانه شامل محتوای اضافی و مراحل  حذف شده از نسخه اصلی بازی نیز باشد؛ اتفاقی که در سه گانه ریمستر شده کراش هم شاهدش بودیم. بر اساس گزارش کوتاکو، پروژه ریمستر اسپایرو تا ماه آینده به صورت رسمی معرفی شده و در سه ماهه سوم سال جارى براى پلى استيشن ٤ عرضه خواهد شد.

به نظر مى رسد كه عرضه موفق ريمستر سه گانه كراش تاثير زيادى روى نگاه اين كمپانى نسبت به بازى هاى قديمى تر داشته و در آينده نزديک بايد شاهد عرضه ريمسترهاى بيشترى از سمت آن باشیم.

The post نسخه ريمستر سه گانه کلاسیک «اسپایرو» در راه است appeared first on دیجیاتو.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *